اخبار خودرو

اخبار خودرو

مثلا ممکن است کد 100 به معنی کارکرد بدون مشکل باشد، کد 115 به معنای وجود مشکل جزئی باشد، کد 125 به معنای مشکل حاد باشد و کد 200 به معنای از کارافتادگی قطعه باشد. مشکل سوم که مربوط به عیب یابی علت خرابی چراغ جلو خودرو است، کار نکردن چراغ نور بالا و پایین می باشد. علت خراب شدن چراغ نور پایین و نور بالا سوختن لامپ و خرابی کلیدهای نور بالا و نور پایین خواهد بود. نحوه تعمیر کردن این مشکل تنها با تعویض کلید لامپ و رله می باشد. دقت داشته باشید که اگر از کار افتادن لامپ نور پایین و نور بالا مربوط به خراب شدن چراغ جلو در قسمت نور بالا و نور پایین باشد، سوئیچ کنترل خراب خواهد شد.

  • بسیاری از علاقه مندان به خودرو، به دلیل احساس ایمنی و راحتی بیشتر برای سرنشینان و قابلیت تردد در مسیرهای ناهموار طرفدار ماشین های سایز بزرگ و شاسی بلن…
  • اجاره خودرو بدون راننده علاوه بر مزیت های متنوع، چالش هایی نیز برای شما به همراه خواهد داشت.
  • عملکرد امدادگر ها به صورت کامل نظارت می‌شود، تا هیچ موردی خلاف استانداردهای شرکت برای شما عزیزان اتفاق نیفتد.
  • در صورتی که هر یک از این قطعات وظیفه خود را به درستی ایفا نکنند استارت خوردن ماشین با مشکل مواجه خواهد شد.

چه بگوییم مصرف سوخت ضعیف، چه مسافت پیموده شده بد بنزین، چه کاهش مصرف سوخت، همه آن ها یکسان هستند. در این حالت باید به سرعت ایسیو خودرو را بررسی کرده و اقدامات لازم را انجام دهیم. ما در طول ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته، آماده است تا انواع مختلف خدمات امدادی را در خدمت ‌شما متقاضیان عزیز قرار دهد. مهم نیست که چه ساعتی از شب یا روز و در کدام جاده یا محله دچار مشکل شده‌اید، امدادرسانان آقای امداد همواره حضور دارند و می‌توانند به سرعت همیشگی به کمک شما بشتابند.

  بهترین تعمیرگاه های خودرو در تهران دنده معکوس

بررسی کمک فنرها

برای بسیاری از ما، خرید خودرو دومین سرمایه‌گذاری بزرگ زندگی‌مان (اولی معمولا خرید خانه است) به شمار می‌رود. اما گاهی اوقات عادت‌های بد و رفتارهای نادرستی که خواسته یا ناخواسته در قبال خودرو انجام می‌دهیم، بدترین دشمن آن است و سبب کوتاه شدن عمر آن می‌شود. در این مطلب به ۱۵ عادت و رفتار اشتباه هم در هنگام رانندگی و هم در تعمیر و نگهداری خودرو می‌پردازیم. در صورتی که ماشینتان به سختی شتاب می‌گیرد و یا صدای سوت و جیرجیر به گوشتان می‌رسد، ابتدا ترمز دستی را چک کنید. البته اگر مدت زمان طولانی با ترمز دستی بالا رانندگی کرده باشید، ممکن است پس از آزاد کردن آن، خودرو دیگر حرکت نکند. استشمام بوی سوختگی داخل کابین یکی از خطرناک‌ترین انواع خرابی خودرو است.

ترمزها صدای جیر جیر می دهند

هنگامی که تعمیرات در محل امکان پذیر نیست یا وسیله نقلیه شما به دلیل آسیب شدید قابلیت رانندگی یا حرکت را ندارد، می توانید برای حمل ایمن وسیله نقلیه خودبا ما تماس بگیرید. ما سالم و مطمئن ماشین شما را با یدک کش، کفی و یا دکل حمل می کنیم. آقای امداد یک شرکت ثبت شده معتبر دارای مجوز رسمی از امداد خودرو تهران ، مجوز اینماد و مجوز کسب کارهای مجازی است. تمامی خدمات ما دارای گارانتی است و 24 ساعته در 7 روز هفته با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی هستیم.

تنظیم و رگلاژ کلاج خودرو بدون نیاز به مراجعه به تعمیرگاه

از دست‌ها می‌توانید برای تشخیص مشکلات مربوط به سیستم تهویه یا کولر (AC) و بخاری گرفته تا فرمان ماشین استفاده کنید. خودروها از گذشته تابه‌امروز بسیار پیشرفته‌تر شده‌اند و اجزای کامپیوتری جدید و پیش‌رانه‌های پیچیده‌تری در آنها تعبیه شده است؛ به‌همین‌دلیل، تشخیص مشکلات خودرو و تعمیر آنها تاحدودی دشوارتر شده است. سردرآوردن از مشکلات خودرو برای کسانی که اطلاعات فنی و مکانیکی ندارند، تقریبا غیرممکن است. بااین‌حال، خوشبختانه هرکسی می‌تواند به‌سادگی و فقط با استفاده از حواس پنجگانه‌اش (به‌جز چشایی!) برخی از مشکلات مربوط به خودرویش را تشخیص دهد؛ زیرا بیشتر خودروها علائمی دارند که هریک از آنها به مشکلات خاصی مربوط است. تعمیر، نگهداری و عیب یابی خودرو حتی در سطح ابتدایی آن برای افرادی که اطلاعات فنی ندارند می‌تواند بسیار پیچیده باشد. در این مطلب به شما توضیح خواهیم داد که چطور در چهار مرحله می‌توانید تشخیص دهید که مشکل خودرویتان از کجاست.

  ارزان‌ترین خودروهای جهان خودروهای ارزان جهان کدام اند؟ خودرو۴۵