فیلم به این میگن خودروی فول آپشن مشرق نیوز

فیلم به این میگن خودروی فول آپشن مشرق نیوز

با اینکه خودروی ملی ایران خودرو، از لحاظ امکانات ایمنی حرف زیادی برای گفتن ندارد اما ضخیم بودن ستون‌ها و مقاومت مناسب کابین در مقابل ضربات از جلو، باعث می‌شود سمند را جزو ایمن‌ترین خودروهای ایرانی به حساب آوریم. با تمام این اوصاف طیف قابل توجهی از این خانواده‌ها بنا به دلایل مختلفی از جمله محدود بودن سقف بودجه‌ی تحت اختیار خود برای خرید یک خودروی مسافرتی، ناگزیر از متمرکز شدن روی گزینه‌های ساخت داخل هستند. خودروهایی که تا حدی ارزان‌تر از نمونه‌های خارجی به شمار می‌روند و از همین رو برای بسیاری از خانواده‌ها قابل دسترس‌تر به نظر می‌رسند.

  • با این حال، شما می‌توانید با استفاده از طرح فروش اقساطی ایران خودرو سپند خودرو، با پیش پرداخت مناسب و اقساط ماهانه صاحب این خودروی ایرانی ایمن شوید.
  • خطرناک ترین ماشین حاضر در خیابان هاي ایالات امریکا خودرویی اسـت کـه با برندهای داج، کرایسلر و پلیموث ارایه شده اسـت.
  • یکی دیگر از موتورهای پرقدرت ایرانی متعلق به خودروهای جدید شرکت خودروسازی سایپاست.
  • این اتومبیل‌ها چون قدرت زیادی نسبت به نسخه استاندارد دارند، بنابراین می‌توانند شتاب بیشتری داشته باشند.

در ایران خودروهای شاسی‌بلند، طرف‌داران بسیاری دارند و از محبوبیت خاصی هم برخوردارند. تا چند سال گذشته بیشتر ماشین های خارجی موجود در ایران توسط شرکت‌های کره‌ای به فروش می‌رسیدند و به‌طورکلی بازار شرکت هیوندا در ایران بسیار داغ بود. اما در حال حاضر خودروسازی رنو را می‌توانیم موفق‌ترین برند در ایران بدانیم که با پشت سر گذاشتن رقیب نامدار خود هیوندای، توانسته است فروش قابل قبولی را کسب کند.

  بهترین تعمیرگاه های خودرو در تهران دنده معکوس

مشخصات فنی خودرو ها

این سایت که سرویس اتو لتگو را منحصرا برای خرید و فروش خودرو های دست دوم راه اندازی کرده است در چند سال اخیر توانسته مخاطبان زیادی را به خود جذب کند. این خودرو اصالتا انگلیسی محسوب می‌شود اما مدتی است تولید آن در چین صورت می‌گیرد. قیمتی که برای مدل ام جی 2023 کور این خودرو درج شده از دلار شروع می‌شود. به این ترتیب قیمت این مدل خودرو با دلار روز حدود 778 میلیون تومان است.

مهم ترین اخبار و رویدادها

آئودی A8 یکی از سریع‌ترین ماشین‌هایی است که می‌توانید با سطح لرزش و سروصدای کم (سطح NVH پایین) خریداری کنید. موتورهای نرم گاهی صدای زیادی تولید می‌کنند و وقتی پایتان را روی روی گاز می‌گذارید، صدای غرش بلندی از سمت موتور می‌شنوید. با این حال،A8 بیشتر مواقع بسیار آرام است و با شیشه‌های دوجداره عایق و صداخفه‌کن های زیادی که دارد، تا حد زیادی صدای باد و صدای حرکت تایر روی آسفالت را می‌گیرد. اتاقک داخلی این خودرو فوق‌العاده زیباست و از آنجایی که فضای ساکتی که دارد، می‌توانید با خیال راحت سیستم صوتی را روشن کنید و از موسیقی‌تان لذت ببرید (در آئودی از سیستم اسپیکرهای بوز-14 یا اسپیکرهای 19 سیستم بنگ و اولافسن استفاده می‌شود).

همانطور که پیش از این هم انتظار می رفت محصولات شرکت خودروسازی کیا، از جمله خودروهایی هستند که وارد کشور می شوند و اولین محموله هم شامل محصولات این شرکت است. گفته می‌شود کیا سراتو، به علاوه  خودرو های دیگری مثل سونت، پگاس، ریو، پیکانتو و اسپورتیج از دیگر خودروهای بارگیری شده در این محموله هستند. بر اساس پیگیری‌های صورت گرفته واردکننده این خودروها در بخش اول، ثبت سفارش ۷۰۰ دستگاه خودرو از برند کیا را انجام داده و در ماه آتی این محموله به صورت کامل وارد کشور خواهد شد.

  ای موتورز تعمیرات خودرو تعمیر گیربکس تعمیر موتور