هنگام جوش آوردن ماشین چه کار کنیم؟ دیجی‌کالا مگ

هنگام جوش آوردن ماشین چه کار کنیم؟ دیجی‌کالا مگ

به مجموعه اقداماتی که برای نگهداری خودرو باید انجام شود سرویس دوره ای خودرو می گویند. همیشه به یاد داشته باشید، تعمیر و نگهداری خودرو ممکن است کمتر از یک میلیون برای شما هزینه داشته باشد در حالی که تعویض و تعمیرات اضطراری ممکن است میلیون ها تومان برای شما هزینه داشته باشد. در صورتی که فردی در مزایده خودرو برنده شود، پس از تسویه با ارگان مورد نظر معمولا تا یک هفته باید برای سند زدن خودرو منتظر بماند. برای آشنایی بیشتر با دلایل ساخت خودروهای هوشمند، حتما مقاله جذاب و خواندنی هوشمند سازی خودرو  را مطالعه کنید. شایع ترین دلیل اینکه چرا ماشین شما با گیربکس اتوماتیک حرکت نمی کند کم بودن حجم روغن گیربکس است.

  • مجله بیمه دات کام، راهنمای کامل به‌روزترین اطلاعات و اخبار بیمه و اینشورتک در کشور است.
  • زیرا رانندگی با چنین ماشینی به هیچ‌وجه ایمن نبوده و بسیار خطرناک است.
  • بهتر است همیشه به یک مکانیک آشنا به خودروهای قدیمی مراجعه کنیم تا به یک مکانیک ماهر که به خودرو‌های امروزی تسلط دارد.
  • در بسیاری از مواقع، خرابی سیستم اگزوز در هیبریدی سنسور O2 را تحت تأثیر قرار می دهد زیرا سنسور اکسیژن فقط می تواند در دمای مطلوب کار کند.
  • این حسگر روی دریچه گاز و نزدیک استپر تعبیه می‌شود و وظیفه آن این است که هر چقدر شما روی پدال گاز فشار می‌دهید، همان‌قدر این حسگر باز شود و عملیات پاشش سوخت انژکتورها را تنظیم کند.
  بهترین خودروها برای مادران دارای کودک یا نوزاد در سال 2023

قبل از اینکه با خودرو حرکت خود را آغاز کنید، سیستم تهویه مطبوع خودرو و سرمایش و گرمایش ماشین را بررسی کنید. اگر این بخش به خوبی وظیفه خود را انجام نمی‌دهد، بدون سهل‌انگاری به یک تعمیرکار مراجعه کنید. تصور کنید ناگهان در اثر اتفاقی، چرخ ماشین پنچر شود و شما در میانه جاده باشید.

۱۰. در سراشیبی ترمز را تا انتها فشار می‌دهید

نکته مهم دیگر این است که شمع‌ها در سایزهای مختلف تولید می‌شوند. برای رفع این مشکل نیاز است که سریعاً نسبت به تعویض بلبرینگ یا یاتاقان اقدام کنید و این مشکل را به‌صورت کامل حل کنید تا خطرات احتمالی برای خودروی شما ایجاد نشود. به همین خاطر در این حالت ممکن است نیاز به خدمات تعمیر جلوبندی خودرو داشته باشید تا بتوانید مشکل ایجاد شده را بررسی کرده و آن را حل کنید. بنابراین، نیاز است که در صورت وجود مشکل کشیده شدن فرمان خودرو، حتماً لنت‌ها را نیز بررسی کنید تا بتوانید جهت حل مشکل آنها اقدام کنید. حالا اگر شیلنگ ترمز خراب شده باشد، ممکن است که سیستم ترمز به‌خوبی عمل نکند یا مایع پس از رفتن به کولیس‌ها، مجدداً به سیستم ترمز برنگردد و به همین خاطر، شاهد کشیده شدن فرمان خودرو با گرفتن ترمز باشید. اگر قصد تامین قطعات خودرو را دارید، می‌توانید از خدمات هوم سرویز برای ارسال لوازم یدکی خودرو استفاده کنید تا قطعات موردنیاز خودروی شما، خیلی سریع و راحت به دستتان برسد و بتوانید مشکل خودروی خود را سریع‌تر برطرف کنید.

علل برخی خرابی های خودرو چیست ؟

امروزه، افراد بسیاری، از خدمات رنت خودرو برای امور مختلفی از قبیل سفر، ترانسفر فرودگاهی، ماشین عروس و… موسسات معتبر گوناگونی در این زمینه با داشتن شعب در اکثر نقاط کشور و خارج از کشور انواع خودرو های اقتصادی، لوکس، ون و… حتماً پیگیر باشید که فرایند کارشناسی خودرو به‌صورت کامل طی شود تا سر شما کلاه نرود.

  فیلم به این میگن خودروی فول آپشن مشرق نیوز

همچنین لازم است هر از چند گاهی از مسدود نبودن مبدل کاتالیستی اطمینان یابید. شنیده شدن صداهای غیرعادی و یا انتشار بوی بد از اگزوز می توانند این مشکل را هشدار داده و دلیلی بر روشن شدن چراغ چک ساینا s باشند. این نشانه قطعی است که به شما نشان می‌دهد موتور خودروی شما در حال روغن‌سوزی است. شایع‌ترین دلیل این اتفاق به‌احتمال‌زیاد به مسافت‌های پیموده شده مربوط است. به‌ویژه هنگام بالا رفتن از سربالایی و تپه‌ها این مشکل دیده می‌شود.