8 دلیل اصلی جوش آوردن ماشین چطور از جوش آوردن خودرو جلوگیری کنیم؟ مجله یدک یار

8 دلیل اصلی جوش آوردن ماشین چطور از جوش آوردن خودرو جلوگیری کنیم؟ مجله یدک یار

اگر از اتومبیل‌تان در هنگام حرکت، صدای وزوز یا دنگ‌دنگ (کلانک) می‌شنوید، نشانه مشکلی در گیربکس است. این صدا را اصلا نادیده نگیرید، زیرا هرچه دیرتر اقدام کنید آسیب بیشتری به سایر اجزای آن وارد خواهد شد. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ایراد و رفع مشکل گاز نخوردن خودرو مقاله علت گاز نخوردن خودرو را مطالعه کنید. دیاگ مستقیما به افزایش طول عمر خودروی شما کمک کرده و هزینه های نگهداری خودرو را کاهش میدهد. در واقع بررسی بسیاری از مشکلات در خودروهای مدرن بدون دیاگ زدن غیرممکن است. یک آزمون عیب یابی کامل تمام بخش های خودرو که به سنسور های هوشمند مجهز هستند و با واحد کنترل الکترونیک (ECU) خودرو در ارتباط هستند را مورد بررسی قرار میدهد.

  • مهمتر از مواردی مانند فیلترهای سوخت و هوا، سنسورهای اکسیژن، با یک سرویس دهی مناسب، خودروی شما به طور روان و استاندارد کار می کند.
  • کشف بوهای غیرعادی در خودرو، برخلاف صدا یا لرزش، خیلی راحت‌تر است.
  • حتما مطمئن شوید سیستم کیسه هوا در حالت فعال باشد تا در صورت تصادف در جاده از جان‌تان حفاظت کند.
  • اگر اين مجاري بر اساس گاز بخواهند طراحي شوند بايد قطر بيشتری داشته و ورود هوا بسيار آسان تر هم مي شود.
  • اگر هیچ دانش یا تجربه ای در مورد کامپیوتر ماشین ندارید، نباید خودتان این کار را انجام دهید.
  قانون طرح ساماندهی صنعت و بازار خودرو

از سال ۹۲ که مصوبه ممنوعیت انتقال خودروهای دوتکه به تصویب رسید، تا حدی بازار این خودروها کساد شد و افت شدیدی داشت. بااین‌حال فعالان حوزه خودرو بیکار ننشستند و از روشهای تازهای برای فروش این خودروها و سالم جا زدن آنها استفاده کردند. هنگامی‌که شروع به رانندگی می‌کنید، همیشه به صداهای خودرو توجه کنید. این امر زمانی‌که موتور درجا روشن است و یا هنگام رانندگی یا پارک‌کردن، ضروری است. اگر فرمان خودرو به‌درستی واکنش نشان نمی‌دهد، نشان‌دهنده مشکل در ستون فرمان یا دنده شانه‌ای فرمان در بخش جعبه فرمان است.

قیمت جدید انواع تراکتور اعلام شد ( اردیبهشت ۱۴۰۲ )

از آنجایی که هر کد خطا دارای سطح شدت خاصی است، پیش بینی اینکه با چراغ هشدار روشن چند کیلومتر می توانید رانندگی کنید دشوار است. مطمئن ترین شرط این است که کد را در اسرع وقت توسط مکانیک رمزگشایی کنید. شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است یکی از معتبرترین و موفق ترین شرکت های حوزه فروش خودرو در ایران می باشد. سپند خودرو شرکتی کاملا خصوصی است که توسط مدیران کاملا حرفه ای اداره می شود. بیش از 15سال تجربه موفق در زمینه فروش نقدی و اقساطی خودرو در سراسر کشور از افتخارات سپند خودرو می باشد. شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

ردیاب خودرو

همان‌طور که می دانید ردیاب ها سیمکارتی هستند و برای فعال شدن و کار کردن نیاز به سیمکارت دارند. اکنون اگر آنتن سیم کارت‌ها دچار مختل شود و جوابگو نباشد، مستقیما روی عملکرد دستگاه های ردیاب تاثیر گذار خواهد بود. تا وقتی که سیم کارت به حالت عادی و اولیه برنگردد، حذف این خطا ها امکان پذیر نیست. مرحله دومی‌ که خودرو را برای صدور معاینه فنی خودرو آماده می‌کند، آزمون  آلایندگی گاز‌های خروجی از اگزوز است. با کمک دستگاه مخصوص، میزان آلایندگی بررسی می‌شود و نباید این خروجی از حد مجاز بیشتر باشد.

  خدمات خودرو در محل قیمت سرویس سیار ماشین آچاره

برگزاری مزایده فوق‌العاده خودروهای سبک و سنگین وارداتی از ۲۳ مهرماه

بازار مجهز به سپر امنیت است که برنامه‌ها را توسط آنتی ویروس‌ها بررسی کرده و به محض شناسایی برنامه‌ی مخرب، به کاربر اعلام می‌کند که آن برنامه را از دستگاه خود پاک کند. هرکسی که از نوع برخورد، عملکرد و تعامل مجموعه‌هایی که با شرکت ایران خودرو همکاری دارند شکایتی داشت می تواند با این سامانه تماس گرفته و پس از فشردن کلید 2، شکایت خود را ثبت نماید. همین امر باعث شده است تا اعتماد مصرف کنندگان از این شرکت سلب شود. حال اگر شرکت مزبور به سوالات و شکایات مشتریان توجهی نشان ندهد، آن ها ناچار می شوند که اقدام به شکایت از ایران خودرو کنند.